Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Завдяки діям працівників податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС, у кримінальному провадженні щодо легалізації незаконних доходів по фінансових операціях оточенням колишнього Президента Віктора Януковича накладено арешт на 247 млн гривень

17.01.2020 -

Співробітниками міжрегіонального оперативного управління та слідчого управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС під процесуальним керівництвом прокурорів Офісу Генерального прокурора під час розслідування кримінального провадження у січні поточного року викрито протиправну діяльність службових осіб одного з банків.

Так, в рамках розслідування кримінального провадження встановлено організовану групу осіб, які шляхом укладення договорів на користь одного з банків вчиняли дії, спрямовані на маскування незаконного походження коштів, джерела їх походження, а так само набуття, володіння або використання коштів чи іншого майна, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів в особливо великому розмірі.

Також, у рамках розслідування кримінального провадження трьом особам повідомлено про підозру за ст.ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), 209-1 (умисне порушення вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму) КК України, ще двох осіб оголошено у розшук.

Для відшкодування завданих державі збитків на розрахункові рахунки підприємства у сумі 247 млн. грн. накладено арешт та 16 січня 2020 року суд прийняв рішення про передачу цих коштів в управління АРМА.

Вказані кошти були заарештовані в кримінальному провадженні щодо легалізації незаконних доходів по фінансових операціях оточенням колишнього Президента України Віктора Януковича.

Наразі, проводяться процесуальні та слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до легалізації незаконних доходів по фінансових операціях.