Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Київщині до суду скеровано кримінальне провадження в рамках якого накладено арешт на нерухоме майно на суму понад 80 млн. гривень

17.01.2020 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури області у січні поточного року до суду з обвинувальним актом скеровано кримінальне провадження за підозрою організатора та одного співучасника організованої групи у вчиненні умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Встановлено, що засновник та фактичний керівник будівельного підприємства Київщини, попередньо зорганізувавшись у стійке об’єднання для вчинення злочину з директором іншого, фактично підконтрольного йому підприємства та фізичною особою, з якою перебуває у родинних стосунках, переслідуючи мету особистого збагачення,шляхом заниження вартості реалізованих житлових квартир умисно ухилились від сплати до бюджету ПДВ в сумі 3,9 млн. гривень.

Прокуратурою до суду заявлено цивільний позов про відшкодування завданої кримінальним правопорушенням шкоди державі у сумі 3,9 млн. гривень.

Також, з метою забезпечення цивільного позову, а також виконання вироку в частині конфіскації майна під час розслідування накладено арешт на нерухоме майно підприємства на суму понад 80 млн. гривень.

Кримінальне провадження за підозрою ще одного співучасника організованої групи виділене в окреме провадження у зв’язку з переховуванням останнього від слідства та оголошенням у міжнародний розшук.