Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві з початку року ліквідовано вже четвертий конвертаційний центр

21.01.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2019 року було проведено операцій на суму понад 90 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили та/чи придбали низку підконтрольних підприємств, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували кошти нібито за придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У свою чергу фігуранти передавали клієнтам вказані кошти готівкою (за винятком 10-11% від проконвертованої суми, які слугували їм «винагородою» за послуги конвертації) разом підробленими первинними документами.

За результатами проведених обшуків вилучено пістолет ФОРТ-12, 9 мм з глушником, магазином і 21 набій до нього, пістолет ZORAKI-MOD.914-S з магазином та 8 набоїв до нього, печатки СГД з ознаками фіктивності, фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку, банківські картки та чорнові записи.

Триває слідство.