Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Полтавській області з незаконного обігу вилучено партію нафтопродуктів вартістю 37,6 млн. грн.

11.02.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили з незаконного обігу велику партію нафтопродуктів.

В рамках проведення операції «Акциз-2020» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.366, ч.1 ст.204, ч.5 ст.27 та ч.3 ст.212 КК України було встановлено, що на території однієї з нафтобаз регіону здійснюється незаконне зберігання нафтопродуктів неналежної якості. Вказані нафтопродукти виготовляли підпільно та реалізовували за готівку (у т.ч. на АЗС) без відображення даних операцій в бухгалтерському та податковому обліку.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених на території нафтобази, з незаконного обігу вилучено 1 тис. 253,2 тонни нафтопродуктів загальною орієнтовною вартістю 37,6 млн. грн., а також документи фінансово-господарської діяльності та чорнові записи.

Вилучена підакцизна продукція після відібрання зразків передана на відповідальне зберігання. До суду подано клопотання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Триває слідство.