Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Дніпрі ліквідовано конвертаційний центр, через який протягом 2019-2020 рр. було проконвертовано близько 330 млн. грн.

11.02.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФСу м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва ліквідували конвертаційний центр, який діяв у Дніпрі.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст. 27 та ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які створили/зареєстрували та/або придбали корпоративні права низки підприємств.

Використовуючи реквізити підконтрольних компаній, фігуранти надавали реально діючим підприємствам послуги щодо незаконного переведення грошових коштів із безготівкової форми в готівку, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту.

Зокрема, «клієнти» перераховували на рахунки фіктивних компаній кошти нібито за придбані товари, які знімалися учасниками конвертцентру з банківських рахунків цих компаній та поверталися замовникам послуг конвертації за винятком 12% «винагороди».

Таким чином протягом 2019-2020 рр. через підприємства, які входили до складу конвертаційного центру, було проконвертовано близько 330 млн. грн.

На підставі ухвал суду було проведено низку обшуків у Дніпрі та області в офісних приміщеннях, за місцями проживання та у автомобілях фігурантів. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено партію необлікованої готівки в національній та іноземній валюті в еквіваленті майже 472 тис. грн., печатки підконтрольних компаній, їх первинні бухгалтерські документи,чорнові записи, банківські картки, комп’ютерну техніку та ін. докази незаконної діяльності.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Дніпрі ліквідовано конвертаційний центр, через який протягом 2019-2020 рр. було проконвертовано близько 330 млн. грн.