Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В столичному Інтернет-магазині вилучено партію мобільних телефонів та техніки на 1,6 млн. грн., ввезених в Україну поза митним контролем

18.02.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва зупинили реалізацію незаконно ввезених в Україну мобільних телефонів та техніки через один із столичних Інтернет-магазинів.

В рамках проведення операцій «Щит», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 1ст. 190 та ч. 3 ст. 358 КК України було встановлено киянина, зареєстрованого як фізична особа-підприємець, який здійснював реалізацію продукції невідомого походження під виглядом відомих торгових марок через один з Інтернет-магазинів.

При цьому вказана продукція була ввезена на територію України поза митним контролем. А сам фігурант із початку 2019 року знаходиться у стані припинення підприємницької діяльності, податкову звітність не подає, не має найманих працівників,зареєстрованого РРО (касового апарату).

За результатами обшуків, проведених на території м. Києва в приміщеннях, якими користувався фігурант, з незаконного обігу вилучено партію техніки невідомого походження, брендованої відомими торговими марками, загальною орієнтовною вартістю 1,6 млн. грн.

З кожного виду техніки відібрано зразки для проведення експертизи.

Наразі вживаються заходи щодо накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Триває слідство.