Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Харківщині викрито «підпільний» цех з виготовлення бензину

03.04.2020 -

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС спільно з працівниками Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито факт незаконного виготовлення та реалізації паливно-мастильних матеріалів.

В рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що двоє громадян України, використовуючи декілька підконтрольних підприємств, організували на території Харківської області незаконне виробництво пального.

Бензин виготовлявся в «підпільних» цехах за допомогою спеціалізованого обладнання, призначеного для змішування та розчинення паливно-мастильних матеріалів, а також – розгонки нафтопродуктів, шляхом додавання різного роду лігроїнових фракцій. Продукція реалізовувалась через мережі АЗС за готівкові кошти.

На підставі ухвали суду проведено обшуки за місцями незаконного виготовлення пального. В ході обшуків вилучено бухгалтерську та технічну документацію, коп’ютерну техніку та лабораторне обладнання для виготовлення бензину. Крім того, з кожної ємкості відібрано зразки для проведення судово-хімічної експертизи.

На даний час незаконне виробництво пального зупинено. Слідчими знято залишки абсорбенту, сировини тощо загальною масою понад 460 тон.

Слідчі дії тривають.