Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Кіровоградщині до суду спрямовано кримінальне провадження стосовно незаконного виготовлення алкогольних напоїв та спирту

15.04.2020 -

Слідчими ДФС у Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури області 10 квітня поточного року направлено до суду кримінальне провадження стосовно мешканця Черкаської області. Зазначений громадянин, разом зі своїм спільником, здійснював збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту на території Черкаської та Кіровоградської областей.

В рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що протягом 2018-2020 років мешканці м. Черкас з метою отримання неконтрольованого державою прибутку, систематично придбавали у невстановлених осіб незаконно виготовлений спирт етиловий та алкогольні напої, розфасовані у пластикові пляшки ємністю 5 л. В подальшому зазначену продукцію реалізовували мешканцям Черкаської та Кіровоградської областей. Продаж здійснювали з території домоволодіння та орендованого складського приміщення, а також шляхом доставки на власному автомобілі.

Працівниками податкової міліції у лютому поточного року припинено діяльність вказаної групи осіб.

На підставі рішення суду у фігурантів кримінального провадження проведено обшуки. За результатами вилучено 2,8 тон спирту, 1820 л. фальсифікованих алкогольних напоїв та автомобіль, який використовувався для транспортування спирту та алкогольних напоїв. На все вилучено майно судом накладено арешт.

Зловмисника очікує покарання у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн. з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.