Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Митна служба підтримає пропозиції бізнесу, які будуть корисні та ефективні для детінізації зовнішньоекономічних операцій

27.03.2014

Джерело:  «Правила утилизации автомобилей, введенные предыдущей властью, мешают работать предпринимателям и при нынешней», ТРК Украина, События, 24.03.2014, 19:00

«На таможнях западной Украины начались протесты, которым вскоре грозят присоединиться и другие города.

Два десятка предпринимателей заблокировали въезд на Черновицкую таможню. Их бизнес по реставрации поддержанных машин стал убыточным. Требуют отменить утилизационный сбор и акциз на переоборудование транспортных средств.

Юрий Петрушка, участник акции: " Якщо машина стоїла 5 тисяч, то 7 тисяч треба було заплатити державі, бог знає куди. Це помімо того що офіційно".

Михаил Лукьян, участник акции: "Ну как можно, если машина стоит сама 3.5 тысячи долларов, где-то тоже в районе 40 тысяч гривен заплатить, для того что бы поставить ряд сидений, и 2 окна врезать".

Таможенники участникам акции сочувствуют, но помочь не в состоянии, а потому тоже надеются на центральную власть…»

«…Те же аргументы и требования у прикарпатских бизнесменов.

Участники здешней акции позволяют расстаможить только грузовики с продуктами. Казна терпит убытки.

Любомир ПОБУДА, начальник таможенного поста "Ивано-Франковск Центральный: "Пост дає мінімум мільйон гривень податків в день. З них 60% цих податків залишається в бюджеті області. Тобто якщо сьогодні буде блокування цілий день, то бюджет області не поступить 600 тисяч гривень податків".

Демонстранты отступать, не намерены. Более того, планируют расширить протесты на Львов, Хмельницкий, Винницу, и Житомир, и блокировать таможни, пока их требования не выполнят.»

 

Позиція Міністерства доходів і зборів України.

Коментар  заступника начальника Управління організації митного контролю та оформлення Департаменту митної справи Міндоходів Анатолія Сербайла:

«Митна служба розділяє занепокоєння громадян, які блокують роботу митних постів в Івано-Франківській області та інших регіонах.

Проте, на жаль, виконання вимог цих громадян не належить до компетенції Митної служби. Оскільки введення чи скасування податків та зборів, а також зміна їх розміру – це виключно компетенція Верховної Ради України.

На сьогоднішній день Митна служба налаштована спростити систему митного оформлення товарів, створити умови для виведення з тіні зовнішньоекономічних операцій.

Проте, і позиція громадськості має бути конструктивною. Пікетувати митницю є сенс тоді, коли вона може вирішити ці питання.

Разом з тим, хочу запевнити, що Митна служба підтримає перед Урядом та Верховною радою усі ті пропозиції бізнесу, які будуть корисні та ефективні для детінізації зовнішньоекономічних операцій».