Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Кіровоградщині кількість планових перевірок бізнесу скорочено у 2,5 раза

30.10.2013 -

За січень - вересень 2013 року фахівцями органів доходів і зборів області проведено лише 50 планових перевірок юридичних осіб, що в 2,5 раза менше відповідного періоду минулого року. Тоді було перевірено 126 суб‘єктів господарювання – юридичних осіб.

Кількість запланованих планових перевірок на четвертий квартал 2013 року зменшено до 17 суб‘єктів господарювання (у IV кварталі 2012 року заплановано проведення 31 перевірки).

Також, порівняно з аналогічним періодом 2012 року, майже в 2 рази зменшилась кількість фактичних перевірок.

Тенденція до зменшення кількості перевірок триває вже декілька років. І якщо порівняти кількість перевірок, які були здійсненні у поточному році з кількістю перевірок, які проводились у 2010 році, то зменшення буде більш, ніж у 5 раз, а малого бізнесу  - більше, ніж у 8 раз.

„Суттєве зменшення кількості перевірок бізнесу, яке спостерігається протягом останніх років, пов’язано з впровадженням „ризикоорієнтованої” системи автоматизованого моніторингу, завдяки якій акцент здійснюється на тих підприємствах, які мають ризики несплати податків. Легальному бізнесу створені усі умови, щоб він міг не витрачати часу і ресурси на спілкування з контролюючими органами, а безпосередньо займатися своєю діяльністю”, - зазначив під час зустрічі з бізнесом заступник начальника ГУ Міндоходів в області Олександр Підлісний.