Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Запоріжці задекларували 1,5 мільярда гривень доходів

22.05.2015 -

З початку року в Запорізькому регіоні було подано майже 49,2 тисячі декларацій. Громадяни задекларували доходів на загальну суму 1 мільярд 516 мільйонів гривень, що на 117 мільйонів гривень більше, ніж за 2014 рік. Про це повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Олексій Кавилін під час прес-конференції, присвяченої підсумкам кампанії декларування доходів за минулий рік.

Крім того, до кінця року громадяни можуть подати декларацію на податкову знижку, отримавши з бюджету частину раніше сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Як відзначив Олексій Кавилін, в цілому по області процес кампанії декларування пройшов успішно. Органами Державної фіскальної служби були створені всі необхідні умови для обслуговування громадян.

Із загальної кількості поданих декларацій 42,9 тисячі – з податковими зобов'язаннями, що на 758 більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього нараховано до сплати більше 77 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

За результатами деклараційної кампанії 2015 року вже надійшло до бюджету близько 48 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, правом на податкову знижку в поточному році скористалися майже 6,2 тис. громадян. За результатами проведених розрахунків їм буде повернено майже 6,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Найбільша кількість декларацій подана за навчання – 5510 (сума до повернення – 4,8 млн. грн.), по іпотечному кредитуванню – 378 декларацій (до повернення – 1,1 млн. грн.).

Підбиваючи підсумки декларування, Олексій Кавилін відзначив, що більшість громадян добровільно декларують доходи, виконуючи свій конституційний обов'язок. Разом з тим, органи фіскальної служби проводять комплекс заходів щодо виявлення потенційних декларантів. Крім того, він закликав прийти і задекларувати доходи тих громадян, які через низку обставин не зробили цього до 30 квітня.