Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За податковою знижкою вже звернулись понад 4 тисячі жителів Тернопільщини

05.08.2016 -

З початку року до фіскальних органів Тернопільщини надійшли 4069 декларацій про майновий стан та доходи від громадян області, які заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податковий кредит.

Зокрема, 3634 декларації (89,3%) стосувалися отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 95 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 299 – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 9 – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей, 21 – із витратами у вигляді пожертвувань, 9 – у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів, 2 – із витратами на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла.

За наслідками перерахунків цим громадянам нараховано до повернення 5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 4,6 млн грн податку, або 92% від визначеної суми  вже повернено.

Доречно нагадати, що право на податкову знижку мають ті громадяни,  котрі сплачували протягом минулого року за навчання у навчальних закладах, здійснювали внески у недержавні пенсійні фонди, страхували себе або членів сім’ї, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, всиновлювали дітей, погашали відсотки по іпотечному кредиту тощо.

Декларацію на податкову знижку ще можна подати до 31 грудня. Разом із нею подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки.