Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Тернопільщині громадянам повернуть 2,3 млн грн податкової знижки

31.03.2017 -

До фіскальних органів Тернопільщини з початку цього року подано 1348 декларацій про майновий стан та доходи від громадян області, які відобразили 14 млн грн витрат і відповідно заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку. Зокрема, 1190 декларацій, а це 88,3%, стосувалися отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 39 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 108 – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 3 – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей, 8 – у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів.

За наслідками перерахунків цим громадянам начислено до повернення 2,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 0,5 млн грн податку або 21% від визначеної суми вже повернено.

Доречно нагадати, що декларація на податкову знижку подається протягом року, а разом із нею документи для підтвердження витрат, що включають до податкової знижки.