Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ріст збору податків до держбюджету на 20 відсотків – показник якості адміністрування, - ГУ ДФС у Волинській області

18.08.2017 -

За підсумками січня-липня 2017 року на Волині до загального фонду держбюджету зібрано 1 мільярд 347,6 мільйона гривень податкових платежів. Це на 20,1 відсотка більше минулорічних показників за аналогічний період.

«Динаміка зростання характеризує стан сплати більшості податків, що зараховується до державного бюджету. Завдяки електронному формату спілкування з платниками фахівці ДФС отримали можливість більш оперативно та якісно аналізувати їх діяльність в контексті сплати податків, відтак - реагувати на можливе некоректне застосування законодавчих норм та потенційні ризики у наповнені бюджету», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, саме електронний формат звітування, що став нормою для усіх категорій платників, створює комфортні умови для представників підприємництва, оскільки виключає додаткові візити до органів ДФС та часові витрати. 

«Разом з тим, спілкування платників з фахівцями ДФС через електронний кабінет платника та впровадження електронної системи адміністрування податку на додану вартість, - це ті моменти, що мінімізують корупційну складову, виключають суб’єктивний фактор,  наближаючи нашу систему виконання податкових зобов’язань до європейських стандартів обслуговування», - підкреслила Світлана Савчук.

Довідково: протягом січня-липня 2017 року до держбюджету з Волині  надійшло податку на додану вартість – 565,7 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 391 млн. грн., податку на прибуток – 205,2 млн. грн., військового збору – 111,7 млн. грн., рентної плати – 48 млн. грн., у тому числі за користування надрами для видобутку газу – 34,3 млн. гривень.