Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Прикарпатський бізнес нарощує обсяги торгівлі з країнами Європи

18.08.2017 -

Як повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС, у січні-липні цього року через митні пости Прикарпаття імпортовано 187,5 тис. тон вантажів вартістю 281,9 млн. доларів США, експортовано з України - 499 тис. тон на суму 244,2 млн. доларів США. Загальний зовнішньоторговельний обіг склав 526 млн. доларів США.

Основними торговельними партнерами прикарпатських суб’єктів ЗЕД стали країни Європи, частка імпорту з яких склала 78 відсотків, експорту - 79 відсотків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, обсяг ввезених товарів збільшився на 32 відсотки, вивезених – на 15 відсотків.

Основу товарної структури експортно - імпортних операцій склали машини, устаткування, транспорт, продукція хімічної промисловості, деревина, целюлозно-паперові вироби, текстиль, текстильні вироби, взуття, продовольчі товари тощо.

Загалом за вказаний період в зоні діяльності Івано-Франківської митниці зовнішньоторговельні операції здійснювали 1133 суб’єкти господарювання, з них 729 – експортерів та 404 імпортери. До бюджету від здійснення експортно - імпортних операцій надійшло 1,27 млрд. грн. митних платежів.