Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

267 письмових звернень отримали податківці Кіровоградщини з початку року

19.08.2017 -

На розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області станом на 01.08.2017 року надійшло 267 письмових звернень громадян, що на 63 звернення більше, ніж за відповідний період 2016 року, з них: 261 заява, 5 пропозицій та 1 скарга.

Із зазначених звернень за типом надходження всі надійшли листами: 127 – поштою (безпосередньо від громадян), 2 звернення – на особистому прийомі, 15 звернень через органи влади,  119 звернень через уповноважену особу та 4 звернення від інших органів, установ, організацій.

За результатами виконання: 259 звернень виконано в термін та 8 звернень знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня – липня 2017 року звернувся 271 громадянин. Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно контрольно-перевірочної роботи, адміністрування податків, відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, інформування про ухилення від сплати податків та щодо праці і заробітної плати.

У січні – липні ц.р. в органах ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснено 118 прийомів за зверненнями громадян, з них: 114 заяв та 4 пропозиції, яким надана усна відповідь (надано роз’яснення).

Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників.