Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Співробітниками внутрішньої безпеки ДФС Кіровоградщини проведено 36 перевірок відносно посадових осіб податкових та митних органів області

19.08.2017 -

Протягом січня – липня 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 249 профілактичних заходів щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

З початку року проведено 36 перевірок відносно посадових осіб податкових та митних органів у Кіровоградській області, за наслідками яких внесено 13 подань для вжиття заходів реагування. До правоохоронних органів направлено 16 матеріалів перевірок та зареєстровано 10 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності, а саме: ч.2 ст.364 КК України – 6, ч.1 ст.366 КК України – 1, ч.1 ст.358 КК України – 1, ч.3 ст.368 КК України – 1, ч.2 п.1 ст.364 КК України – 1.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за січень – липень ц.р. отримано 24 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких розпочате кримінальне провадження та складено 3 протоколи.

За участю співробітників відділу внутрішньої безпеки викрито факти порушень чинного податкового та митного законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано 814,3тис.грн. та 1535,8тис.грн. відповідно.