Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Запорізькій області кількість малих та середніх підприємців зросла на 4 тисячі

29.12.2017 -

Сьогодні за спрощеною системою оподаткування на Запоріжжі працюють майже 45 тисяч підприємців-фізичних осіб. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, кількість представників малого і середнього підприємництва зросла на 4,2 тисячі порівняно з минулим роком.

Найбільш чисельною традиційно є друга група, в якій перебуває 22,6 тисячі платників єдиного податку, у третій – 13,7 тисячі, у першій групі зареєстровано майже 8,6 тисячі суб'єктів господарювання.

При цьому керівник фіскальної служби області підкреслила, що з початку року значно зросли надходження від представників малого і середнього бізнесу. За січень-листопад вони перерахували до місцевого бюджету 546,6 мільйона гривень єдиного податку, що на 178 мільйонів, або на 48,3 відсотка більше минулорічної сплати.

Переважну більшість податку забезпечили підприємці м. Запоріжжя – 327 мільйонів, або 60 відсотків від загальної суми. Платники Мелітопольщини та Приазов'я спрямували близько 64 мільйонів, Бердянського та Приморського районів – понад 50 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів –20,5 мільйона, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 17,5 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського районів – майже 16 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 15 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 13,7 мільйона, Токмацького та Чернігівського районів – 13 мільйонів, Якимівського та Веселівського районів – більш ніж 9 мільйонів.