Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Полтавська митниця ДФС: в «єдиному вікні» здійснено 100% митних оформлень товарів

11.04.2018 -

За I квартал поточного року Полтавською митницею ДФС здійснено митне оформлення по 6,6 тис. митних деклараціях, що становить 94,06% від загальної кількості поданих до оформлення товарів,  що підлягають різним видам контролю. У березні – по 2,3 тис. митних декларацій, що становить 100%, з них – 1,4 тис. експортних митних декларацій; 0,9 тис. – імпортних.

         Для втілення нововведень Державної фіскальної служби України, зокрема щодо обов’язковості застосування принципу «єдиного вікна», Полтавською митницею ДФС у взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області, Державною екологічною інспекцією в Полтавській області та Полтавським прикордонним пунктом Держветконтролю на кордоні і транспорті вжиті відповідні заходи щодо узгодження графіків роботи контролюючих та митних органів.

Також керівництвом Полтавської митниці ДФС постійно проводяться зустрічі та семінари з учасниками застосування принципу «єдиного вікна» при оформленні товарів. Фахівці Полтавської митниці ДФС беруть активну участь у регіональних заходах і використовують ці платформи для роз’яснення суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності основні переваги застосування даної системи.