Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено понад 2 млрд. грн. податків

05.06.2018 -

Головним управлінням ДФС у області у січні-травні 2018 року мобілізовано до місцевих бюджетів понад 2 млрд. грн. податкових платежів, що на 283 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, найбільш вагомою складовою місцевих бюджетів регіону є надходження з податку на доходи фізичних осіб, якого за 5 місяців 2018 року мобілізовано на суму 1,36 млрд. грн., що майже на 245 млн. грн., або на 22  відс. більше, ніж за 5 місяців 2017 року.

Також Головним управлінням ДФС у області до місцевих бюджетів забезпечено плати за землю у сумі 227 млн. грн., єдиного податку у сумі 274 млн. грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв – 64,5 млн. грн., податку на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної дiлянки – 32,5  млн. гривень.

Володимир Копіца підкреслив, що показники надходжень до місцевих бюджетів з початку 2018 року свідчать про якісне адміністрування податків, зборів, обов’язкових платежів, сервісне обслуговування платників, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності у регіоні, а також про сумлінне ставлення бізнесу до сплати податків. Від рівня бюджетної дисципліни суб’єктів господарювання Миколаївщини залежить й фінансова самодостатність регіону. Адже значна частина сплачених податків залишається «на місцях» і розподіляється органами місцевого самоврядування на потреби територіальних громад.

Керівництво Головного управління ДФС у Миколаївській області приділяє значну увагу налагодженню відносин з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з метою досягнення позитивних результатів у наповненні дохідної частини місцевих бюджетів Миколаївської області. У процесі взаємодії вживаються заходи щодо застосування норм чинного законодавства, зокрема, у частині оформлення та використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення (паїв), встановлення ставок місцевих податків і зборів, легалізації ринку праці тощо.