Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У травні бюджети Чернігівщини поповнились на суму понад 808 мільйонів гривень податків та зборів

05.06.2018 -

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у травні поточного року надійшло понад 808 млн грн податків та зборів, що на 31 відс більше відповідного періоду минулого року.

Державний бюджет, зокрема, отримав у доходну частину 406 млн грн, що на 33 відс більше травня минулого року.  Це відбулось за рахунок збільшення находжень податку на додану вартість (у 1,5 раза, або на 38 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 31 відс., або на 26 млн грн), рентної плати за користування надрами (на 30 відс., або на 19 млн грн), податку на прибуток (на 22 відс., або на 11 млн гривень).

Іншу частину коштів (402 млн грн) отримали місцеві бюджети територіальних громад Чернігівщини. Факт травня минулого року перевищено на 29 відс., або на 90 млн гривень. Найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб (245 млн грн.,  або 61 відс. загальної суми надходжень). Також значно вплинула на наповнення бюджетів сплата земельного податку (52 млн грн., або 13 відс.), єдиного податку з підприємницької діяльності (54 млн грн., або 13 відсотків).

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками травня п р надійшло понад 339 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 35 відс., або на 88 млн грн більше.