Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Запорізькі землекористувачі поповнили місцеві бюджети більш ніж на 400 мільйонів гривень

22.06.2018 -

За користування та оренду земель платники Запорізького регіону спрямували до місцевих бюджетів 401,2 мільйона гривень. Коментуючи надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко зазначила, що сплачена сума на 1,7 мільйона перевищує рівень аналогічного періоду минулого року.

Найбільші доходи від плати за землю отримали бюджети м. Запоріжжя – понад 184 мільйони, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 55,4 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – 34,5 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – майже 32 мільйони.

Як повідомила Юліана Козаченко, близько 90 відсотків надходжень забезпечили платники-юридичні особи – 359 мільйонів, фізичні особи перерахували більше 42 мільйонів.

У Запорізькій області на обліку перебувають понад дев'ять тисяч суб'єктів господарювання-юридичних осіб, 5,2 тисячі з яких є платниками земельного податку, 3,9 тисячі – орендної плати. У поточному році вони задекларували до сплати 917 мільйонів, що на 2,4 мільйона більше, ніж за минулий рік.

Нагадаємо, податок сплачується за земельні ділянки, частки або паї, які перебувають у власності або користуванні. Для певних категорій платників передбачено звільнення від оподаткування та пільги.