Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено понад 32 млн. грн. податку на нерухомість

21.06.2018 -

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об’єкта оподаткування та суми податку до сплати, за 5 місяців 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано понад 32 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, (так званий «податок на нерухомість»), що на 10 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Безперечними лідерами у сплаті податку на нерухомість, є власники нерухомого майна – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини за 5 місяців 2018 року становить 30,4 млн. гривень. Фізичні особи перерахували до місцевих скарбниць області 2,1 млн. грн. податку на нерухомість.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів, зокрема, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, позитивно впливає на соціально-економічний розвиток територіальних громад Миколаївської області. Завдяки реформі децентралізації влади, органи місцевого самоврядування мають можливість використовувати бюджетні надходження на розвиток інфраструктури та впровадження проектів розвитку регіону.