Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платники податків Волині спрямували до бюджетів 3,8 мільярда гривень податкових платежів

06.08.2018 -

За підсумками січня-липня 2018 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплачено 3,8 мільярда гривень податкових платежів. Таким чином  волинські платники податків спрямували до бюджетів на 24,9 відсотка платежів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Ріст сплати податків на чверть до фактичних надходжень 2017 року – найкраще підтвердження якісного адміністрування податкових платежів фахівцями територіальних органів ДФС, своєчасного реагування на можливе застосування схем мінімізації окремими суб’єктами господарювання та свідчення високої податкової культури більшості представників бізнесу.

«Протягом семи місяців цього року загалом податкові надходження в області зросли на 755 мільйонів гривень. Варто відзначити, що позитивна динаміка нині характеризує ситуацію зі сплатою податків до державного та місцевих бюджетів. Зокрема, до загального фонду державного бюджету в області зібрано  майже 1,7 мільярда гривень, тобто на 317,6 мільйона гривень більше минулорічного показника», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що темпи наповнення місцевих бюджетів теж суттєво випереджують минулорічні показники.

«Ми прагнемо працювати з платниками податків на засадах взаємної поваги та конструктивного діалогу, враховуючи їх побажання щодо покращення якості наших послуг. Разом з тим, переконуємо представників підприємництва втілювати свої бізнес-проекти, зважаючи на інтереси держави та громад. Сьогодні, як ніколи, від фінансової безпеки держави та спроможності громад залежить соціально-економічний розвиток та успіх країни в цілому», - підсумувала Світлана Савчук.