Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкові надходження від підприємців спрощеної системи оподаткування зросли на 120 мільйонів

31.08.2018 -

З початку року до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшов 621 мільйон гривень єдиного податку, що на 120 мільйонів, або на 24 відсотки перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Найбільші суми забезпечили суб'єкти підприємницької діяльності-фізичні особи – понад 400 мільйонів, що на 86 мільйонів або на 27 відсотків більше, ніж торік. Сільгоспвиробники, які перебувають у четвертій групі спрощеної системи оподаткування, спрямували до скарбниці 134,6 мільйона, збільшивши рівень сплати на 18 відсотків, або на 20,7 мільйона. Юридичні особи третьої групи поповнили місцеві бюджети на 85,6 мільйона, що на 14 мільйонів, або на 19,5 відсотка перевищує минулорічні дані.

Близько половини надходжень сплачено до бюджету м. Запоріжжя – 302 мільйони, скарбниці м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів отримали 73,3 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів – 55,5 мільйона.

Спрощену систему оподаткування використовують майже 46 тисяч підприємців-фізосіб, понад 8,2 тисячі юридичних осіб перебувають у третій групі, також у територіальних підрозділах фіскальної служби регіону зареєстровано 2,2 тисячі сільськогосподарських підприємств-платників єдиного податку.