Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Миколаївщина: до бюджету забезпечено майже 53 млн. грн. податку на нерухомість

28.08.2018 -

За 7 місяців 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів забезпечено майже 53 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (так званий податок на нерухомість), що на 16,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Власники нерухомого майна – юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів Миколаївщини 46,1 млн. грн. податку на нерухомість. Внесок фізичних осіб до місцевих скарбниць області становить 6,8 млн. гривень.

Збільшення надходжень з податку на нерухомість  є результатом  плідної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та фахівців Головного правління ДФС у Миколаївській області, які забезпечують інформування власників нерухомості про обов’язок сплати відповідного податку, а також його ефективне та прозоре адміністрування.