Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Власники елітних легковиків сплатили до місцевих бюджетів Одещини майже 12 млн грн транспортного податку

29.08.2018 -

«Завдяки транспортному податку, що сплачують до бюджету власники автівок, скарбниці місцевих бюджетів поповнились майже на 12 млн грн. Причому левову частку надходжень отримано від фізичних осіб: за січень – липень поточного 2018 року власники приватних пересувних засобів Одеської області сплатили  7,3 млн грн до місцевого бюджету», - інформує начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За цей же період юридичні особи перерахували 4,4 млн грн транспортного податку.  

Загальна сума надходжень транспортного податку перевищує минулорічний показник більш ніж втричі, додатково власники авто вже сплатили 7,5 млн грн.

Начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін зазначив, що стрімкому зростанню надходжень передувала широкомасштабна роз’яснювальна кампанія серед громадян, а також ефективна аналітична робота підрозділів адміністрування податків.

Довідково:

платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Раніше фіскальна служба в Одеській області нагадувала, що транспортний податок фізичним особам необхідно сплатити до кінця серпня поточного року.