Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Підприємці-єдинники Одещини поповнили місцеві бюджети на 1 млрд грн

29.08.2018 -

1 млрд грн - така сума єдиного податку надійшла за 7 місяців поточного року до місцевих бюджетів Одеської області.

«Внесок  малого бізнесу у розвиток громад досить суттєвий. Так, надходження від підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, становлять 15 відсотків у складі доходів загального фонду місцевих бюджетів. Найбільше, 687 млн грн єдиного податку, сплатили фізичні особи-підприємці», - коментує начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Підприємці – «спрощенці» сплатили на 213 млн грн, або на 28% більше, ніж торік.

«Започаткувавши власну справу, переважна більшість підприємців створюють нові легальні робочі місця та сумлінно сплачують податки до бюджету», - підкреслює Глеб Мілютін.

Зі свого боку фіскальна служба Одеської області, у співпраці з місцевою владою, робить ставку на якісний податковий супровід та консультаційну допомогу підприємцям.

Так, щомісячно керівник Головного управління ДФС в Одеській області особисто проводить зустрічі з представниками бізнесу, де обговорюються актуальні питання адміністрування податків.

Крім того, у роз’яснювальній роботі задіяний Мобільний центр обслуговування, який за графіком відвідує найбільші ринки міста Одеси та області.