Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Близько 62 тисяч платників податків перебувають на обліку в органах ДФС Кіровоградщини

08.10.2018 -

Як повідомила заступник начальника обласного управління фіскальної служби Тетяна Гавренкова, станом на 1 жовтня 2018 року на обліку в органах фіскальної служби регіону перебувало 62 тисячі 49 платників податків. Це на 1365 платників більше, ніж на цю ж дату 2017 року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання, понад 27,5 тисячі – юридичні особи та понад 34,5 тисячі – фізичні особи-підприємці.

Проти 1 жовтня минулого року кількість юридичних осіб збільшилася на 1168, або на 4,2%, а кількість фізичних осіб-підприємців залишилася майже на тому ж рівні.

У Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків станом на початок жовтня поточного року обліковано 1 млн 25 тис. 517 фізичних осіб. При чому 20 тис. 710 фізичних осіб – громадян України та 755 іноземців були зареєстровані вже у поточному році. В Окремому реєстрі перебуває на обліку 2835 мешканців Кіровоградщини. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту.

Якщо говорити про платників податку на додану вартість, то станом на 1 жовтня цього року у відповідному реєстрі перебуває понад 5 тисяч юридичних осіб та 463 фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість зросла загалом на 453 суб’єкти господарювання.

У стані припинення перебуває 4169 юридичних особи та 20 тис. 252 фізичних осіб – підприємців.