Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 3 млрд грн забезпечили до зведеного бюджету фіскальні органи Буковини з початку 2018 року

05.10.2018 -

За підсумками роботи фіскального відомства Чернівецької області впродовж січня - вересня 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено 3 млрд. 113,9 млн. грн. платежів. Усі прогнозовані показники виконано та забезпечено зростання фактичного обсягу мобілізованих платежів на 91,9 млн.грн. Порівняно з аналогічним періодом 2017 року додатково надійшло 552,1 млн. грн. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

До державного бюджету надійшло 1217,8 млн. грн., що на 231,7 млн.грн. перевищує минулорічні надходження. За даними аналізу, основна частка надходжень - це податок на додану вартість, якого сплачено 468,7 млн.грн. Серед ключових показників також податок на доходи фізичних осіб – 420,3 млн.грн.,  податок на прибуток – майже 132,2 млн. грн.  та військовий збір – 131,8 млн. грн.

Якщо говорити про бюджет місцевих громад, то тут теж спостерігається зростання надходжень. Так, за січень - вересень поточного року платники перерахували майже 1,9 мільярда гривень. Громади, відносно планових показників, додатково отримали у своє розпорядження 54,7 млн.грн. Щодо показників минулого року, то місцевий бюджет  додатково поповнився на 320,4 млн.грн.

Серед незмінних лідерів у наповненні місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб – 1210,5 млн.грн. Це на 250,8 млн. грн., або 26,1 відсотка  більше, ніж торік. Також позитивна динаміка надходжень і щодо інших податків місцевих бюджетів. Надходження єдиного податку - майже 270 млн. грн., (+45,7 млн. грн.), плати за землю - майже 225,2 млн. грн., (+9,3 млн. грн.).

«Робочі будні працівників фіскальної служби направлено на забезпечення надходжень до бюджету шляхом залучення до оподаткування коштів, що перебувають у сфері тіньової економіки: легалізацію найманої праці, посилення боротьби із контрафактом підакцизної продукції та детінізації бізнесу загалом. Платники мають працювати на засадах сумлінності та відповідальності по відношенню до держави» - наголошує Віталій Шпак.