Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Центри обслуговування платників Дніпропетровщини щомісячно надають понад 32 тисячі адміністративних послуг

28.12.2018 -

Протягом січня – листопада поточного року Центрами обслуговування платників ГУ ДФС у Дніпропетровській області надано майже 354 тисячі адміністративних послуг.

Здебільшого платники цікавились послугами з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За одинадцять місяців 2018 року надано більше 143-х тисяч таких послуг.

Не менш популярними залишаються послуги: з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; з надання витягу з реєстру платників єдиного податку; з реєстрації платника єдиного податку. Цих послуг впродовж січня – листопада цього року ЦОПами Дніпропетровщини запитувачам надано 59,7 тисячі, 30,6 тисячі та 26,7 тисячі відповідно.

Нагадуємо, Центрами обслуговування платників ГУ ДФС у Дніпропетровській області надається комплекс послуг, зокрема 30 видів адміністративних послуг, а також консультативні та інформаційні.