Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одеські платники спрямували до бюджетів за січень 2019 року понад 740 млн грн ПДФО

01.03.2019 -

Оподаткування зарплат та інших доходів платників податків Одеської області дозволило поповнити бюджети на 740,4 млн гривень. Як повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, надходження податку на доходи фізичних осіб за січень 2019 року перевищили рівень минулого року майже на 116 млн грн , або на 18,5 відсотка.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло 190,2 млн грн, що на 29,4 млн грн більше, ніж торік. До місцевих скарбниць перераховано 550,2 млн грн, порівняно з аналогічним періодом 2018 року зростання склало 86,3 млн гривень.

На сьогодні в регіоні нараховується близько 42 тисячі платників ПДФО, серед яких більше 25 тисяч юридичних осіб та майже 17 тисяч  фізичних осіб. Найбільші відрахування забезпечили підприємства у сферах охорони здоров'я, освiти, культури та iнших соцiальних сферах, транспортного оброблення вантажів, обслуговування водного транспорта.

Звертаємо увагу роботодавців Одещини на необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення співробітників, своєчасної виплати заробітної плати на рівні не менше встановленого законодавством, а також недопущення її виплати у “конвертах”. Адже податок на доходи фізичних осіб є одним із головних бюджетоутворюючих податків, завдяки якому формується фінансова база держави та забезпечується добробут різних верств населення.