Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Харківщині надходження податків до бюджетів зросли на 3 мільярди гривень

04.03.2019 -

Начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков проінформував про надходження до бюджетів усіх рівнів з початку року.

«Сума податків за два місяці п.р. перевищила минулорічний збір на 2 842,7 млн. грн. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав  165,4 відсотка. Загальна сума надходжень склала 7,2 млрд.грн. Тож позитивна динаміка зберігається», - відзначає Микола Рибаков. 

При цьому, до державного бюджету за січень – лютий надійшло 4,5 млрд.грн., до місцевого бюджету – 2,7 млрд.грн.  

Податківець повідомив про надходження до бюджетів в розрізі податків. Майже 2 мільярди гривень ПДФО – плюс 335,0 млн.грн  від минулорічного показника. Більше мільярда ПДВ – у порівнянні з минулорічним періодом надходження зросли на 194 млн.грн.  Податку на прибуток забезпечено 200,9 млн.грн –  у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 20,0 млн.грн. Військового збору надійшло 166,5 млн.грн - плюс 36,2 млн.грн. від минулорічного показника.

 «Висловлюю вдячність усім платникам Харківщини, які своєчасно сплачують податки. Добровільно сплачені податки – це і є патріотизм наших співвітчизників», - відзначає начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.