Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У лютому великий бізнес наповнив державний бюджет на майже 23 млрд грн

05.03.2019 -

Бюджетний рік 2019 для великих платників розпочався досить вдало. За два перших місяців року великі платники сплатили до державної скарбниці майже 43 млрд грн: майже 20 млрд грн – у січні та 22,8 млрд грн – у лютому.

Протягом лютого 2019 року підприємства, які обслуговуються в Офісі перерахували до державного бюджету країни 22,8 млрд грн, а це майже на 1,8 млрд грн., або  на 8,5% більше, ніж у лютому минулого року.

Географія надходжень виглядає таким чином: Дніпро сплатило до державної скарбниці – понад 2,5 млрд грн, Запоріжжя – 0,8 млрд грн, Львів – 0,6 млрд грн, Одеса –  0,7 млрд грн, Харків – понад 1,1 млрд грн, Київ – більш ніж 17,1 млрд грн.

У розрізі основних податків, які надійшли від великого бізнесу до державного бюджету у лютому 2019 року, варто зазначити, що найбільш вагому частку склав податок на додану вартість – понад 12,4 мрд грн, що на 2,4 млрд грн.,  або на 24,1% більше, ніж торік.

Сума надходжень до бюджету від акцизного податку склала понад – 3,8 млрд грн та податку на прибуток –  майже 3,5 млрд грн.

Загалом, частка податкових платежів від великого бізнесу, що обслуговується  Офісом, за результатами лютого 2019 року склала 52,9% від загальних надходжень до державного бюджету по Україні. В тому числі податок на прибуток склав 63%, податок на додану вартість – 65,2%, акцизний податок – 97,1%.

Збільшилась також сума надходжень до бюджету з податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати та єдиного соціального внеску в порівнянні з аналогічним періодом 2018-го року.

За лютий 2019 року до державного бюджету надійшло  1,1  млрд грн податку з доходів фізичних осіб із заробітної плати, що на 22% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Єдиного соціального внеску підприємствами Офісу протягом лютого 2019 року сплачено майже 4,9 млрд грн, що на 25 % більше минулорічних показників.

Наведені цифри свідчать, що податкова ефективність великого бізнесу на початку 2019 року значно збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та продовжує своє зростання щомісяця.

Як короткий підсумок, об’єктивно можна сказати, що скоординована системна робота фахівців Офісу та великих платників дозволила виконати основні зобов’язання щодо наповнення Держбюджету країни.