Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від платників Івано-Франківщини до бюджетів усіх рівнів надійшло більше 1,5 мільярда гривень ПДФО

16.05.2019 -

Протягом чотирьох місяців 2019 року працюючими прикарпатцями до бюджетів усіх рівнів сплачено 1,54 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, надходження ПДФО збільшились 294,3 млн грн., або 23,7 відсотка. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області

Згідно з розподілом майже 75 відсотків від суми сплаченого ПДФО, що становить 1,1 мільярда гривень, отримали місцеві бюджети Івано-Франківщини. Решту платежів, а це 390,5 мільйона гривень - спрямовано до державного бюджету.
Як зазначають фахівці ГУ ДФС в Івано-Франківській області легальні доходи працюючих жителів краю забезпечують реальні надходження ПДФО, військового збору та єдиного внеску.

Тому податківці системно працюють у напрямку детінізації ринку праці, в першу чергу шляхом проведення роз’яснювальної роботи та контрольно-перевірочних заходів.

При цьому у відомстві зазначають, що перевірки – це винятковий захід впливу на працедавців. Відповідно до законодавства,  проведення фактичних перевірок органами ДФС можливе лише за умови отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету.