Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Завдяки волинським декларантам бюджети отримають майже 20 мільйонів гривень надходжень

17.05.2019 -

За умови сумління волинян, котрі відзвітувалися про доходи за 2018 рік, від декларантів бюджети цього року отримають на 15 відсотків коштів більше, - інформує управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, 1848 волинян у річних податкових деклараціях визначили до сплати 16,5 мільйона гривень ПДФО і 3 мільйони гривень військового збору.

Більшість волинян-декларантів вже сплатили податкові зобов’язання. Зокрема, до бюджетів спрямовано 10,6 мільйона гривень ПДФО і 1,9 мільйона гривень військового збору. 

«Чесне і прозоре декларування доходів– першочергове питання порядку денного суспільства, що прагне досягнути найвищих стандартів якості життя. Як свідчить практика розвинутих країн, саме з моменту запровадження загального декларування доходів країни виходили на новий рівень громадянської свідомості і відповідальності платників податків перед суспільством. У нас вже є більш як десятирічний досвід проведення кампаній декларування. Остання – одна з найбільш успішних. Це означає, що рівень податкової культури громадян поступово підвищується», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів відзначила, що 70 відсотків волинських декларантів вже перерахували до бюджету задекларовані податкові зобов’язання.

Довідково: в період кампанії декларування доходів за 2018 рік річні податкові декларації до територіальних органів ДФС у Волинській області  подали 5368 громадян.