Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

1 мільярд 882 мільйони гривень єдиного соціального внеску сплатили платники Буковини до державних цільових фондів

08.08.2019 -

За січень-липень 2019 року платники Чернівеччини перерахували до цільових фондів 1882,1 млн.грн. єдиного соціального внеску, це на 62,6 млн грн більше за очікуваний показник. А порівняно з січнем-липнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 346,4 млн грн. Лише у липні поточного року на соціальні гарантії направлено 268,0  млн грн ЄСВ.

Внесок, нарахований роботодавцями на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, склав 1436,7 млн.грн. Від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, надійшло 218,5 млн.грн., єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців, склав 92,6 млн.грн. Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків-вихователів склав 1,8 млн.грн.

У відомстві вкотре наголошують, що питання сплати єдиного внеску до державних цільових фондів є серед пріоритетів роботи фіскальної служби. Фіскальна служба області співпрацює з Управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Між відомствами здійснюється обмін аналітичною інформацією про можливі порушення при виплаті заробітної плати, оформлення найманих працівників, адже істотно підвищено ступінь відповідальності роботодавців. Передусім, це стосується штрафних санкцій за використання нелегальної праці, несплату податків та неподання звітності щодо робітників.

Отримати консультації з питань ЄСВ можна у Центрах обслуговування платників територіальних органів ДФС у Чернівецькій області. Також платники можуть скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ДФС, який знаходиться на офіційному порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: http://zir.sfs.gov.ua/.