Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження понад 1,8 млрд гривень

15.08.2019 -

Протягом січня-липня 2019 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 826 млн гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 1 млрд 807 млн гривень податків та зборів. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 18,8 відсотка, або на 286,2 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 1 млрд 320 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з минулим роком більше на 200,6 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 195,5 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 25,9 млн гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.