Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В.о. Голови ДФС Мирослав Продан розповів про справу щодо мінімізації митних платежів за допомогою судових рішень, яка зареєстрована та розслідується НАБУ за матеріалами, наданими ДФС

01.11.2017

Так, за матеріалами справи, підприємства-імпортери декларували свої товари за значно заниженою вартістю. Митниці ДФС коригували вартість, але підприємства вносили необхідне фінансове забезпечення, після чого товари відпускалися у вільний обіг. У подальшому імпортери звертались до суду та, використовуючи ст. 55 Митного кодексу України, повертали внесене фінансове забезпечення.

Таку схему використовували більше двох десятків підприємств-імпортерів. У рамках розслідування кримінального провадження на депозитних рахунках Київської митниці ДФС та Київської обласної митниці ДФС було заарештовано майже 450 млн. грн. Ці кошти є фінансовими гарантіями, які надавалися підприємствами - учасниками злочинної схеми. Такі дії унеможливлять повернення коштів імпортерами до завершення розслідування.

Про більш детальну інформацію стосовно того, як працювала така схема, а також про результати роботи митниць ДФС у 2017 році загалом та зокрема у жовтні, дивіться у відео-зверненні Мирослава Продана.