Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Привітання Державної фіскальної служби України з нагоди 25-ї річниці Незалежності

23.08.2016 -

Напередодні Дня незалежності в усіх обласних центрах України та в місті Києві співробітники Державної фіскальної служби України провели масову святкову акцію (флешмоб) – виконання Державного Гімну України.

На центральних площах своїх міст співробітники ДФС разом з родинами виконували Державний Гімн. Акція присвячена – 25-й річниці Незалежності України та всім тим, хто виборював століттями свободу нашої країни.

Як зазначив Голова ДФС Роман Насіров, проведення такої акції напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності – це данина пам’яті всім тим, хто боровся за свободу нашого народу.

Флешмоб пройшов в усіх обласних центрах, всього в ньому взяли участь понад 40 тисяч людей. Найбільша кількість співробітників виконували Гімн України на Майдані Незалежності в Києві – понад 2,5 тисячі людей.

До привітання в Києві також приєднався народний артист України  Олександр Пономарьов.

У виконанні Гімну брали участь працівники ДФС, їх родини, співробітники податкової міліції та спецпідрозділу «Фантом», студенти відомчих навчальних закладів та викладачі.

Переглянути відео-привітання у форматі Full HD:https://youtu.be/kbzIjNPK_7Y