Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Привітання в.о. Голови ДФС Мирослава Продана з Міжнародним Днем Митника

26.01.2018

Шановні колеги!

Вітаю вас з Міжнародним Днем Митника!

Ефективна робота митниць є вагомою складовою успішного розвитку економіки кожної країни. Вони мають безпосередній вплив на створення стабільного та передбаченого бізнес-середовища через спрощення митних процедур, боротьбу з корупцією, полегшення переміщення товарів, транспортних засобів та громадян.

Сьогодні ДФС докладає максимум зусиль для розвитку українських митниць, спрощення процедур проходження митного контролю, сприяння зовнішньоекономічної діяльності бізнесу.

Ми вже розпочали розбудову митної інфраструктури, працюємо над забезпеченням ключових пунктів пропуску стаціонарними скануючими системами, ваговими комплексами, системами відеоспостереження, GPS-замками. Впевнений, що протягом цього року ми успішно завершимо цю роботу. Для цього в нас є бажання та достатнє матеріальне забезпечення.

Протягом 2017 року українська митниця показала рекордні результати. Індикативні показники із забезпечення надходжень митних платежів до бюджету були перевиконані на 32 млрд. грн. На 70 млрд. грн. зросли митні надходження до бюджету порівняно з  2016 роком. Саме це нам дало змогу закумулювати суттєвий фінансовий ресурс для обладнання пунктів пропуску.

Крім того, завдяки роботі митниць понад 12,3 млрд. грн. було спрямовано на розвиток дорожньої інфраструктури наших регіонів. Це свідчить про потенціал та готовність української митниці до впровадження у свою роботу нових світових стандартів.

Впевнений, Державна фіскальна служба України в змозі ефективно виконати як завдання, окреслені Всесвітньою митною організацією перед країнами-учасниками, так і визначені керівництвом нашої держави.

Бажаю всім впевненості, самореалізації та успішного втілення запланованих проектів.

 

З повагою

В.о. Голови ДФС                                                     Мирослав Продан