Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Шановні колеги!

27.06.2018 -

Вітаю вас з Днем Конституції України!

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України, який увійшов у суспільне життя нашої країни як найвища юридична сила, що забезпечує державний суверенітет України, об`єднання прогресивних сил суспільства, створення умов для реалізації особистості.

Конституція  затвердила незалежність нашої держави, її територіальну цілісність і волю українського народу жити у вільній та прогресивній країні.

Зараз Україна переживає складні часи, виборюючи своє право на політичну та економічну свободу. І всі ми повинні усвідомлювати, що тільки власним розумом і наполегливою працею можна наповнити реальним змістом все, задеклароване Конституцією, зробити нашу державу заможною і процвітаючою.

Бажаю вам успіхів, творчих здобутків та впевненості у прекрасному майбутньому нашої держави. Нехай демократичні засади і дух законності, закріплені Основним Законом України, стануть реаліями нашого сьогодення.

Зі святом Вас!

 

З повагою

 

В.о. Голови ДФС

Мирослав Продан