Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання в.о. Голови ДФС Олександра Власова з Днем Збройних Сил України!

06.12.2018 -

Шановні військовослужбовці!

 

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Боєздатна армія завжди була однією з основ сильної та міцної держави. За короткий час нам вдалося відновити в нашій державі українське військо, яке здатне захищати територію нашої держави, відстоювати незалежність та забезпечувати безпеку українського народу.

Сьогодні ми з гордістю говоримо про воїнів, які кожного дня ризикують своїм життям на передовій. Їх сміливість, відвага та рішучість у боротьбі за рідну землю викликають шану та повагу. Ми на колінах проводжаємо в останню путь загиблих воїнів, допомагаємо пораненим та молимося за мир в нашій країні.

Завдяки вам, дорогі наші захисники, ми можемо безпечно працювати, навчатися, жити. Ми усвідомлюємо ваш подвиг і дякуємо вам за нього.

Наслідуємо ваші перемоги у своїй роботі, докладаючи максимум зусиль для зміцнення української економіки, залучення інвестицій в нашу країну та посилення конкурентоспроможності українського бізнесу.

Працівники ДФС також несуть службу на лінії розмежування, захищаючи економічні інтереси нашої країни. Впевнений, що разом ми досягнемо миру Україні, звільнення від агресорів нашої землі, її процвітання та розвитку.

Бажаю всім здоров’я, безпеки та миру. Нехай всі військовослужбовці якнайскоріше повернуться до своїх родин живими та неушкодженими, а держава завжди пам’ятає їх подвиг перед Україною.

Зі святом!

 

В.о. Голови ДФС

Олександр Власов