Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання в.о. Голови ДФС Олександра Власова з Новим роком та Різдвом Христовим!

29.12.2018

Шановні колеги, співвітчизники!

 

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Казковий настрій та віра в диво завжди супроводжують новорічні свята. У ці дні ми підбиваємо підсумки року, що минає, робимо висновки та плануємо майбутнє.

Для всіх працівників фіскальної служби та платників податків 2018 рік був насиченим, цікавим та багатим на події. Ми запустили нові сервіси, провели багато зустрічей з нашими міжнародними колегами для налагодження ефективної взаємодії, посилили роботу щодо протидії незаконному переміщенню товарів, удосконалювали адміністрування та налагоджували роботу з бізнесом.

Було багато започаткувань, напрацювань та ідей, які ми відстоювали, презентували бізнесу та громадськості. Ми чули критику і це змушувало нас змінюватися, слушні поради та пропозиції допомагали нам удосконалювати нашу роботу.  

Дякую всім платникам податків за своєчасно та добровільно сплачені кошти до бюджетів, за підтримку та бажання зробити нашу країну успішною та процвітаючою!

У 2019 році фіскальну службу очікують нові зміни та реформи. Впевнений, що завдяки потенціалу наших працівників, їх професіоналізму та відповідальності ми не лише виконаємо всі завдання, які ставлять перед нами влада і суспільство, але й продовжимо всі наші цьогорічні започаткування та реалізуємо нові плани та ідеї.

Щастя, здоров’я, успіхів та творчої наснаги! Нехай в нашій державі запанує мир та процвітання, а всі українці житимуть в достатку та любові!

Зі святом!

 

В.о. Голови ДФС

Олександр Власов