Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Привітання в.о. Голови ДФС Олександра Власова з Днем Конституції України

27.06.2019

Шановні співвітчизники!

Дорогі українці!

 

Вітаю Вас з державним святом — 23-ю річницею Конституції України!

 

Прийняття Конституції стало початком нової епохи в історії нашої держави, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Відтоді наша країна стала на шлях розвитку за принципами демократії, рівності, верховенства права та національних інтересів.

Конституція – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу, а також це головний закон, який не тільки гарантує незалежність та соборність України, наші права на особисте життя, власну думку та свободу дій, але й визначає обов'язки, які ми повинні виконувати задля розквіту нашої батьківщини та нашого майбутнього.

І сьогодні ми як ніколи розуміємо значимість Основного Закону, осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів. Україна починається з кожного з нас.

Отже, в першу чергу я хочу привітати кожного, хто свідомо виконує ці обов'язки  та працює на благо нашої держави, поважаючи її історію, культуру та правові основи, хто є справжнім патріотом нашої країни.

Бажаю, щоб це свято об’єднало нас усіх у прагненні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати і цим забезпечити справжній розквіт нашої України, гідне життя громадян та щасливий завтрашній день наших дітей.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, щоб кожен громадянин України відчував себе надійно захищеним Конституцією.

Слава Україні! 

 

В.о. Голови ДФС
Олександр Власов