Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Глава 59. Митна брокерська діяльність (ст.416-419)

Розділ ХV. Здійснення органами доходів і зборів контролю за окремими видами діяльності підприємств

Глава 59. Митна брокерська діяльність (ст.416-419)

 • +Стаття 416. Митний брокер

  1. Митний брокер - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

  2. Митний брокер провадить митну брокерську діяльність у будь-якому органі доходів і зборів України.

  3. За вчинення правопорушень, пов’язаних з провадженням митної брокерської діяльності, митний брокер несе відповідальність, встановлену цим Кодексом та іншими законами України.

  Згорнути:
 • +Стаття 417. Правове регулювання взаємовідносин митного брокера з особою, інтереси якої він представляє

  1. Взаємовідносини митного брокера з особою, яку він представляє, визначаються відповідним договором.

  Згорнути:
 • +Стаття 418. Агент з митного оформлення

  1. Агент з митного оформлення - це фізична особа - резидент, що перебуває в трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконує в інтересах особи, яку представляє митний брокер, дії, пов’язані з пред’явленням органу доходів і зборів товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також документів, потрібних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення.

  2. Агент з митного оформлення має право виконувати свої функції з пред’явлення органу доходів і зборів товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також документів, потрібних для їх митного контролю та митного оформлення, у будь-якому органі доходів і зборів України.

  Згорнути:
 • +Стаття 419. Інформація, отримана митним брокером та його працівниками - агентами з митного оформлення від особи, яку представляє митний брокер

  1. Інформація, отримана митним брокером та його працівниками - агентами з митного оформлення від особи, яку представляє митний брокер, у процесі виконання митних формальностей, може використовуватися виключно для цілей виконання цих формальностей.

  2. За розголошення інформації, що становить комерційну таємницю або є конфіденційною, митний брокер та його працівники – агенти з митного оформлення несуть відповідальність відповідно до закону.

  Згорнути: