Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Глава 75. Атрибутика органів доходів і зборів

Розділ XX. Органи доходів і зборів

Глава 75. Атрибутика органів доходів і зборів

 • +Стаття 551. Емблеми та прапори органів доходів і зборів

  1. Органи доходів і зборів мають емблему та прапор, опис та порядок використання яких встановлюються Президентом України.

  2. Митниці, спеціалізовані навчальні заклади та науково-дослідна установа органів доходів і зборів можуть мати свої емблеми та прапори.

  {Стаття 551 в редакції Закону № 405-VII від 04.07.2013}

  Згорнути:
 • +Стаття 552. Формений одяг працівників органів доходів і зборів

  1. Працівники органів доходів і зборів мають формений одяг з відповідними знаками розрізнення, який видається безоплатно. Допускається пошив форменого одягу працівниками органів доходів і зборів за власні кошти з відшкодуванням витрат на такий пошив у межах норм забезпечення форменим одягом за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на утримання органів доходів і зборів.

  2. Зразки форменого одягу, норми забезпечення ним та строки його експлуатації затверджуються Кабінетом Міністрів України, а правила носіння - центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

  Згорнути:
 • +Стаття 553. Службові посвідчення працівників органів доходів і зборів

  1. Працівникам органів доходів і зборів видаються службові посвідчення. Положення про службове посвідчення працівника органів доходів і зборів та його зразок затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

  Згорнути:
 • +Стаття 554. Заохочувальні відзнаки органів доходів і зборів

  1. Для заохочення за значні особисті досягнення у здійсненні державної митної справи, активність та ініціативність, виявлені під час виконання службових (трудових) обов’язків, установлюються заохочувальні відзнаки органів доходів і зборів у вигляді медалей, нагрудних знаків, значків, грамот.

  2. Положення про заохочувальні відзнаки органів доходів і зборів затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

  {Стаття 554 в редакції Закону № 405-VII від 04.07.2013}

  Згорнути: