Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Глава 80. Професійна освіта та науково-дослідна діяльність у сфері державної митної справи (ст.575-578)

Розділ XX. Органи доходів і зборів

Глава 80. Професійна освіта та науково-дослідна діяльність у сфері державної митної справи (ст.575-578)

 • +Стаття 575. Система професійної освіти у сфері державної митної справи

  1. Система професійної освіти у сфері державної митної справи включає:

  1) підготовку фахівців з вищою освітою;

  2) перепідготовку працівників органів доходів і зборів;

  3) підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів;

  4) підвищення кваліфікації працівників органів доходів і зборів;

  5) організацію навчання працівників органів доходів і зборів без відриву від роботи.

  2. Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації працівників органів доходів і зборів здійснюються у спеціалізованих навчальних закладах органів доходів і зборів та у спеціалізованому органі з питань спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Підготовка фахівців з вищою освітою для органів доходів і зборів за окремими напрямами може здійснюватися також у вищих навчальних закладах іншого галузевого підпорядкування за державним замовленням.

  {Частина друга статті 575 в редакції Закону № 405-VII від 04.07.2013}

  3. Спеціалізовані навчальні заклади органів доходів і зборів можуть надавати освітні послуги за кошти фізичних та юридичних осіб згідно із законодавством.

  Згорнути:
 • +Стаття 576. Науково-дослідна діяльність у сфері державної митної справи

  1. Науково-дослідна діяльність, спрямована на забезпечення митних інтересів України, розвитку державної митної справи та професійної освіти в органах доходів і зборів, здійснюється науково-дослідною установою органів доходів і зборів та науково-дослідними підрозділами спеціалізованого вищого навчального закладу органів доходів і зборів.

  2. Координація науково-дослідної діяльності у сфері державної митної справи здійснюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

  Згорнути:
 • +Стаття 577. Особливості правового статусу осіб, які навчаються у спеціалізованому вищому навчальному закладі органів доходів і зборів

  1. Особам, які навчаються у спеціалізованому вищому навчальному закладі органів доходів і зборів за денною формою, на період навчання керівником зазначеного навчального закладу присвоюються звання "курсант", "старший курсант".

  2. Особам, які навчаються у спеціалізованому вищому навчальному закладі органів доходів і зборів за денною формою, надається право носіння форменого одягу, встановленого для працівників органів доходів і зборів, з відповідними знаками розрізнення.

  {Частина друга статті 577 із змінами, внесеними згідно із Законом № 405-VII від 04.07.2013}

  3. Особам, які навчаються у спеціалізованому вищому навчальному закладі органів доходів і зборів за денною формою, на весь період навчання відповідно до закону надається відстрочка у призові до Збройних Сил України.

  Згорнути:
 • +Стаття 578. Фінансування професійної освіти та науково-дослідної діяльності у сфері державної митної справи

  1. Фінансування професійної освіти та науково-дослідної діяльності у сфері державної митної справи здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, а також додаткових джерел фінансування, не заборонених законодавством.

  Згорнути: