Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Коментар до Постанови КМ України від 29.03.2017 року № 191 "Про затвердження Порядку визначення середньозваженого значення показника рентабельності для зіставної юридичної особи для цілей трансфертного ціноутворення"

05.04.2017

Уряд затвердив Порядок визначення середньозваженого показника рентабельності для цілей трансфертного ціноутворення.

На виконання  Закону України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII „ Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” (набрав чинності 01 січня 2017 року) постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 191 затверджено Порядок визначення середньозваженого показника рентабельності для цілей трансфертного ціноутворення.

Цей Порядок визначає процедуру розрахунку середньозваженого значення показника рентабельності у разі використання фінансових показників зіставної юридичної особи за декілька податкових періодів (років) для цілей  трансфертного ціноутворення.

Розрахунок фінансових показників (показників рентабельності), які використовуються для розрахунку середньозваженого значення зіставної юридичної особи здійснюється відповідно до підпункту 39.3.2.5 підпункту 39.3.2 пункту 39.3 статті 39 Податкового кодексу України.

Для визначення середньозваженого значення показника рентабельності зіставної юридичної особи використовуються дані бухгалтерського обліку та фінансової звітності, відображені за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку або міжнародними стандартами фінансової звітності.

Таким чином прийнятий Порядок забезпечить виконання підпункту 39.3.2.8 підпункту 39.3.2 пункту 39.3 статті 39 Кодексу для встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу „витягнутої руки”.