Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Керівництво ДФС провело круглий стіл з представниками бізнесу, присвячений боротьбі з контрафактним алкоголем

26.02.2021

Керівництво Державної фіскальної служби провело круглий стіл представниками бізнесу та виробниками лікеро-горілчаної продукції, під час якого відзвітувало про боротьбу з тіньовим ринком алкоголю та подальшими кроками у цьому напрямі.

Впродовж січня-лютого 2021 року ДФС було виявлено 11 фактів виробництва незаконної продукції, яке вже припинено, а до організаторів виробництв застосовані передбачені законодавством санкції. За цей же період вилучено з незаконного обігу понад 226 тонн спирту, 134 тонни лікеро-горілчаних виробів та понад 8 тисяч марок акцизного податку з ознаками фальсифікації. Встановлено 53 сайти на яких проводиться незаконна реалізація горілчаних виробів, та знято з публікації 21 інтернет-оголошення.

“До служби постійно звертаються представники відомих торговельних груп, репутація яких страждає через дії виробників контрафактного алкоголю, що займаються підробками брендів. При цьому втрати держави від підробки алкоголю складають мільярди гривень щороку.

Сьогодні ДФС займається операційною діяльністю та розробляє стратегію боротьби з порушниками закону в сфері підакцизної продукції та економіки в цілому. Робота йде по всім спектрам протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Ліквідація інтернет-торгівлі підробним алкоголем визначене як одне з пріоритетних завдань. Також ми повинні концентрувати більше уваги на усуненні передумов для існування «тіньової економіки» як явища взагалі. Власне, саме для цього я і впроваджую в роботу поняття «аналітика» та «ризикоорієнтований підхід»”, - заявив Голова ДФС Вадим Мельник.